Konkurs fotograficzny w Dzielnicy – IV edycja!

Jako Centrum Informacji Turystycznej i Rowerowej po raz kolejny organizujemy konkurs fotograficzny związany z Dzielnicą Wzajemnego Szacunku. W tym roku motywem przewodnim są BLISKIE SPOTKANIA.

Tematyka poprzednich edycji skierowała obiektywy uczestników na detale architektoniczne okolicznych, głównie historycznych budowli. Wcześniej fotograficy mierzyli się z czasem – na hasło „24h w Dzielnicy” otrzymaliśmy kilkadziesiąt urokliwych, głównie nocnych scen z życia tej części Starego Miasta. Tym razem chcemy połączyć perspektywy długiego i krótkiego trwania, co – mamy nadzieję – znajdzie odbicie w fotografowaniu „bliskich spotkań”.

wnętrza Dzielnicy Czterech Wyznań

zdjęcie z poprzedniej edycji konkursu

 

Razem z uczestnikami pragniemy pokazać, że Wrocław znajduje się na styku kultur od bardzo dawna i pełni rolę ważnego ośrodka także dzisiaj – 20 lat od momentu, kiedy Jan Paweł II nazwał go „miastem spotkań”. Po zakończeniu konkursu, który wspólnie rozstrzygną „dzielnicowe” jury i internauci, zorganizujemy wernisaż, a 12 najlepszych prac zostanie oprawionych i zawiśnie na ścianach w Bike Cafe.

Termin nadsyłania prac upływa 20 listopada; rozstrzygnięcie konkursu wraz z wernisażem i wręczeniem nagród odbędzie się na początku grudnia.

Adres pod który należy zgłaszać swoje konkursowe prace: konkurs@dzielnica4wyznan.info.pl

Pod tym adresem udzielamy także wszystkich informacji dotyczących konkursu oraz współpracy.