Spotkanie autorskie z Katarzyną Kostołowską

Organizatorzy zapraszają na spotkanie autorskie z Katarzyną Kostołowską, organizowane z okazji premiery książki pt. „Czterdzieści 4ever”, czyli piątego już tomu serii czterdzieści. Spotkanie poprowadzi Anna Fluder. 

25 sierpnia  godz. 19:00 Bikers Bistro Na miejscu będzie możliwość zakupu książki. Piąty tom serii uwielbianej przez tysiące kobiet w każdym wieku! Po czterdziestce życie nie tylko nie zwalnia, ale wręcz nabiera rozpędu. Cztery przyjaciółki z Wrocławia przekonują się o tym każdego dnia.

Ich dzieci dorastają, a biznesy się rozkręcają. Wydawałoby się, że Magdy, Karoli, Aśki i Anity już nic nie zaskoczy, a jednak! W najmniej oczekiwanym momencie pojawiają się bliscy z dalekiej przeszłości oraz… włochate pająki. Jak poradzić sobie z pędzącą codziennością? Wystarczy zgromadzić wokół siebie tych, których się kocha.

Co jednak, gdy kogoś z nich nagle zabraknie? Czterdzieści 4ever obfi tuje w zaskoczenia, wzruszenia i – jak zawsze u Katarzyny Kostołowskiej – inteligentny humor. Pamiętaj, szczęśliwi czasu nie liczą. Zwłaszcza po czterdziestce!