Centrum Informacji Turystycznej i Rowerowej –  zlokalizowane jest w centrum Wrocławia w sercu Dzielnicy Czterech Wyznań.

To tu funkcjonują obok siebie cztery świątynie: katolicka, prawosławna, ewangelicka oraz synagoga. Taka różnorodność obiektów sakralnych na niewielkiej powierzchni jest fenomenem na skalę światową. Ideą dzielnicy jest promowanie tolerancji oraz dialogu wielokulturowego, wpisanego wyraźnie w burzliwą i fascynującą historię stolicy Dolnego Śląska. Jak w każdym sercu dużego miasta, także i tu całą dobę bije puls metropolii.

Naszym głównym celem jest promocja tego obszaru poprzez popularyzację historii, architektury oraz wydarzeń kulturalnych, które się tu odbywają.

Oferujemy pakiet różnorodnych i profesjonalnych wycieczek po Dzielnicy Czterech Wyznań, Wrocławiu i Dolnym Śląsku przygotowanych z myślą o turystach z całego świata. Współpracujemy z licencjonowanymi przewodnikami sudeckimi i miejskim oraz z regionalnymi centrami informacji turystycznej. Zawsze służymy pomocą, podpowiadamy co, jak i gdzie.

Zapewniamy kompleksową informację i obsługę ruchu turystycznego we Wrocławiu.

Prowadzimy rezerwację noclegów, biletów wstępu do zabytków oraz na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Prowadzimy sprzedaż map turystycznych, przewodników i albumów, dotyczących historii miasta i ziemi dolnośląskiej. W tej szerokiej ofercie znajdą Państwo również oryginalne pamiątki z Wrocławia i Dzielnicy Czterech Wyznań.

Promujemy turystykę rowerową. Wrocław należy do grona najbardziej przyjaznych rowerom miast w Polsce. Dolny Śląsk może poszczycić się imponującą ofertą różnorodnych szlaków rowerowych.

Oferujemy pakiet wycieczek rowerowych wokół Wrocławia oraz interesujące propozycje nieco dalszych, dolnośląskich wojaży dla osób w każdym wieku. Zapewniamy organizację, transport oraz satysfakcję z udanego, aktywnego wypoczynku.